ZABIEGI

Wolumetria

Jest zabiegiem, który polega na zmianie konturów twarzy poprzez wprowadzenie wypełniacza na bazie kwasu hialuronowego. Wolumetria twarzy to metoda, która umożliwia ocenę proporcji i asymetrii poszczególnych części twarzy, a także umożliwia dokładne określenie objętości poszczególnych obszarów twarzy. Dzięki temu zabiegowi można uzyskać bardziej proporcjonalny i harmonijny wygląd twarzy, poprawić jej kontury oraz zmniejszyć oznaki starzenia. Wolumetria twarzy jest szczególnie przydatna dla osób, które chcą poprawić proporcje swojej twarzy, wypełnić bruzdy i zmarszczki, a także poprawić ogólny wygląd skóry. Metoda ta umożliwia indywidualne dostosowanie ilości i miejsca wstrzyknięcia kwasu hialuronowego lub innych wypełniaczy do potrzeb i oczekiwań pacjenta.

Kwas hialuronowy

Neauvia 1ml
600zł
Juvederm 1ml
1000zł

Mezoterapia mikroigłowa

DermaPen czyli mezoterapia mikroigłowa jest zabiegiem, polegającym na pobudzeniu i regeneracji włókien kolagenu i elastyny poprzez mechaniczną stymulację za pomocą specjalistycznej głowicy z kilkunastoma mikroigiełkami, która nakłuwa skórę. Powstałe mikrourazy wykorzystują naturalne zdolności organizmu do naprawy skóry oraz fizjologicznej indukcji kolagenu. Zabieg zwiększa również przepuszczalność skóry, dzięki czemu jest ona gotowa na przyjęcie specjalnie skoncentrowanych koktajli.

Poprawia się mikrokrążenie i dotlenienie tkanek. Wyraźnie wzrasta napięcie skóry, zmarszczki mimiczne zaczynają się redukować, a owal i kontur twarzy ulega zauważalnej poprawie.

Kwas hialuronowy

Cena jednego zabiegu
200zl
Pakiet trzech zabiegow
150zl × 3

Mikrodermabrazja diamentowa

Ze względu na bardzo dobre opinie, widoczne efekty oraz dość przystępną cenę, mikrodermabrazja jest jednym z częściej wybieranych przez Polki zabiegów kosmetycznych. Mikrodermabrazja, nazywana też mikropeelingiem, to metoda mechanicznego złuszczania naskórka za pomocą precyzyjnie kontrolowanego strumienia mikrokryształków. Jest to zabieg, który złuszcza, dotlenia i wzmacnia skórę, a dodatkowo stymuluje produkcję kolagenu, pozwalając skutecznie pozbyć się takich niedoskonałości, jak: zmarszczki, rozstępy, trądzik, cellulit, przebarwienia, a nawet blizny. Mikrodermabrazja polega na mechanicznym ścieraniu warstwy rogowej naskórka oraz głębszych warstw skóry przy użyciu kryształków korundu (mikrodermabrazja korundowa) lub diamentowych tarcz (mikrodermabrazja diamentowa), które obracając się usuwają zrogowaciałe warstwy naskórka.

Cena jednego zabiegu
120zl
Pakiet trzech zabiegów
90zl × 3
Pakiet pięciu zabiegów
80zl × 5

Peeling kawitacyjny

Peeling kawitacyjny to zabieg złuszczająco-oczyszczający w trakcie którego wykorzystywane jest zjawisko kawitacji. Szpatułka urządzenia do peelingu kawitacyjnego jest przesuwana po zwilżonej uprzednio skórze. Wytwarzane przez nią fale ultradźwiękowe w kontakcie z wilgocią powodują formowanie się pęcherzyków próżniowych, wypełnionych nasyconą parą lub gazem rozpuszczonym w cieczy.
Pęcherzyki powiększają się i pękają, usuwając z powierzchni skóry zanieczyszczenia, nadmiar łoju i zewnętrzną warstwę korneocytów (martwych komórek znajdujących się w zrogowaciałej warstwie naskórka). Ponadto, towarzyszący peelingowi kawitacyjnemu mikromasaż, który stymuluje mikrokrążenie w skórze usprawnia zachodzące w niej procesy metaboliczne.

Kwas hialuronowy

Cena jednego zabiegu
100zl
Pakiet trzech zabiegów
70zl × 3
Pakiet pięciu zabiegów
50zl × 5

Terapia światłem LED

Terapia światłem LED należy do nieinwazyjnych i całkowicie bezbolesnych zabiegów. Diody za pomocą lampy LED-owej emitują energię w postaci światła, które przenika głęboko w strukturę skóry, bez efektu przegrzania tkanek. Profesjonalne diody są potężne, wydajne i od lat wykorzystywane do różnych specjalistycznych zabiegów. Światło o dużej mocy jest pochłaniane przez komórki, w których dochodzi do regeneracji. Czas trwania zabiegu uzależniony jest od partii ciała, którą obejmuje leczenie (średnio 10 – 20 minut sesji), przy czym zabiegi przeciwzmarszczkowe, leczenie rozstępów, czy łagodzenie skutków trądziku trwa dłużej niż np. sesje o działaniu przeciwzapalnym. Efekty po przebytej sesji są dostrzegalne od razu, jednak warto zaznaczyć, że terapia światłem LED ma bardzo łagodny przebieg, dlatego też satysfakcjonujące rezultaty są najbardziej dostrzegalne po zakończonej całej serii zabiegów zalecanych przez specjalistę na podstawie wstępnej oceny stanu skóry.Pęcherzyki powiększają się i pękają, usuwając z powierzchni skóry zanieczyszczenia, nadmiar łoju i zewnętrzną warstwę korneocytów (martwych komórek znajdujących się w zrogowaciałej warstwie naskórka). Ponadto, towarzyszący peelingowi kawitacyjnemu mikromasaż, który stymuluje mikrokrążenie w skórze usprawnia zachodzące w niej procesy metaboliczne.

Kwas hialuronowy

Cena jednego zabiegu
100zl
Pakiet trzech zabiegów
70zl × 3
Pakiet pięciu zabiegów
50zl × 5

Botox

Z botoksu pod oczy, na czoło i w innych częściach twarzy może skorzystać każda dorosła osoba, która czuje potrzebę zatrzymania czasu i odmłodzenia swojej twarzy. Botoks jest wskazany szczególnie przy cerze z pierwszymi oznakami dojrzałości. Najczęściej wygładzane zmarszczki to tzw. pionowa lwia zmarszczka między brwiami, kurze łapki, poprzeczne zmarszczki czoła czy zmarszczki „królicze” i bruzdy wokół nosa.
Umiejętnie podany botoks na zmarszczki nie zamieni twarzy w nieruchomą maskę – bez obaw. Prawidłowo wykonany zabieg z botoksu daje niezwykle naturalny i estetycznie wyglądający efekt. Cera znacznie się wygładza, staje się sprężysta i jędrniejsza.

Cena za zabiegu zależy od obszaru
300 - 1800zł

Zabieg bankietowy

Zabieg bankietowy, to nic innego jak nieinwazyjny zabieg lub seria zabiegów w obrębie skóry twarzy, szyi oraz dekoltu. Ich efekt jest widoczny od razu po zakończeniu zabiegu. Są niezwykle popularne wśród pań aktywnych zawodowo, przyszłych panien młodych, które nie mają czasu na długotrwałe zabiegi kosmetyczne przed ślubem, oraz ich mam, które często w ostatniej chwili decydują się na jakiś zabieg żeby ładnie wyglądać obok swoich córek. Ponieważ przyjęło się, że polecane są jako szybkie przygotowanie przed imprezami czy uroczystościami stąd wzięła się ich nazwa – bankietowe.

Cena zabiegu
100zł

Laser Nd-Yag

Lasery neodymowo-yagowe stosuje się przede wszystkim do usuwania tatuaży czy makijażu permanentnego. Oprócz tego mają zastosowanie przy usuwaniu przebarwień, znamion czy naczynek.

Drugim, ostatnio bardzo popularnym zastosowaniem jest zabieg peelingu węglowego tzw. „black- doll” czego efektem jest zwężenie i oczyszczeniu porów skóry. Zabieg Laserem Nd-Yag polega na ultra krótkich impulsach światła laserowego, które docierają do barwnika dzięki czemu cząstki pigmentu pochłaniają energię świetlną.

Cząsteczki pigmentu rozpadają się na drobne kawałki i w ten sposób zmniejszają gęstość kolorów.

Laser Nd-Yag działa bardzo skutecznie i bezpiecznie nie pozostawiając blizn na skórze, a czas regeneracji po zabiegu jest bardzo krótki.

Jest to idealny sprzęt do gabinetów kosmetycznych oraz salonów tatuażu, gdy Klientowi znudził się już obecny tatuaż i chce inny wzór w tym samym miejscu.

Zastosowanie lasera O-SWITCH Nd-Yag:

Wymagana jest konsultacja, cena zostaje ustalona po konsultacji
800zł

Biolifting skóry - ZEMITS ADRINOX 2.0

Precyzyjne zabiegi do każdego rodzaju skóry.

Zemits stosuje technologię BioTok skierowaną na odnowę funkcjonalnej aktywności tkanki na poziomie komórkowym. Technologia BioTok wpływa równolegle na wszystkie warstwy biorące udział w procesie patologicznym. Na przykład, w przypadku zabiegów odmładzających do twarzy w programach “liftingu niechirurgicznego” impulsy mikroprądów wpływają na naskórek, skórę właściwą, podskórną tkankę tłuszczową, mięśnie twarzy i naczynia krwionośne. To pozwala na zwalczanie oznak starzenia się skóry takich jak zmęczenie, zmarszczki, czy utrata jędrności.

Cena za zabieg
100zł
Pakiet trzech zabiegów
70zł x 3
Pakiet pięciu zabiegów
50zł x 5